Топиарий ялинка

зміст

  • Топиарий ялинка
    • Матеріали і інструменти
    • Покрокові фото з описом

Топиарий ялинка

Кожна сім'я, слідуючи традиції, прикрашає до Новорічних свят своє житло. Різнобарвні гірлянди, іграшки, пухнаста ялинка - обов'язковий атрибут свята. Однак не всі бажають ставити вдома живу ялинку, вважаючи за краще трохи інакше прикрасити інтер'єр своєї кімнати. Для цього чудово підійде така прикраса як топиарий - Новорічна ялинка з сизалю у вигляді конуса. Сьогодні будемо робити саме його. Автор майстер-класу, як зробити топиарий ялинку своїми руками, Наполова Наталія Василівна

Матеріали і інструменти

Відразу перерахую всі потрібні для цього матеріали:
• Заготівля для ялинки у вигляді конуса (пінопласт)
• Сизаль зеленого кольору (соломка)
• Кілька шишок різного розміру
• Декоративні елементи (фрукти, ягоди, гриби, дзвіночок)
• Намиста для ялинки
• Стрічки атласні і з мішковини
• Клей "Титан"
• Дріт
• Горщик
• Пінопласт
• Штучний сніг
• Картон
• Гвоздики для пінопласту
• Пайєтками (квіти)
• Дерев'яна паличка

Покрокові фото з описом

Перше, що потрібно нам зробити - це сформувати каркас ялинки. Для цього вставте дріт в верхню частину конуса і загніть гачком.

Далі намажте клеєм дріт і почніть намотувати на неї соломку.

Поступово зробите перехід на сам конус, залишивши невелику смужку пінопласту вільною. Туди ми пізніше вклеїмо стрічку.

Коли закінчите з соломкою, слід її закріпити ниткою. Візьміть нитку точно такого ж кольору як сизаль (соломка). Закріпіть нитку на кінці дроту і почніть туго намотувати поверх сизалі. Ви побачите, як ваша ялинка стає стрункою, акуратно "причесаний".

Далі заклейте вільну смужку пінопласту стрічкою з мішковини.

Тонкої атласною стрічкою білого кольору оповте всю ялинку. Стрічку фіксуйте клеєм в декількох місцях. Потім виконайте ту ж маніпуляцію з червоною стрічкою.

Тепер переходимо до вбрання ялинки. Зробимо його з шишок, фруктів, зелених голочок, ягід. Для цього виріжте з картону кружок і приміряйте на нього елементи декору.

Щоб зробити імітацію зелених голочок ялини, ви можете скористатися зеленим килимком з пластмаси. Відокремте одну деталь від килимка, вона вже з готовим отвором. У цей отвір вставте ягідку на дроті. Зафіксуйте все за допомогою клею, вивівши дріт зі зворотного боку картону.

Приклейте спочатку всі елементи на картон, потім після висихання приклейте сам картон до ялинки. З боків композицію з шишками можна прикрасити стрічками.

Далі за допомогою клею або голки з ниткою потрібно закріпити намисто на ялинку. Зверніть увагу на те, що нитка бус потрібно пустити по ялинці в іншу сторону на відміну від раніше накладених атласних стрічок.

Низ ялинки прикрасимо червоною стрічкою з бубонцями.

Дно ялинки теж варто оформити, щоб не переглядав пінопласт. Візьміть кольорову гофрований папір, у мене поверх паперу ще сіточка. Виріжте кружечки з паперу або іншого будь-якого нетривкого матеріалу і закріпіть гвоздиками для пінопласту.

За допомогою цих цвяхів і паєток також прикрасьте фасад ялинки.

Завиток з дзвіночком на верхній частині ялинки можна оформити наступним чином. Наріжте три рівних відрізка з дроту з дощиком.

Зробіть з них завитки. Закріпіть перший завиток до намист в самому низу, повісивши на нього дзвіночок.

Другий закріпіть трохи вище, третій ще вище.

Між собою завитки повинні також бути переплетені. Ось така ось фігура вийшла.

Горщик для топіарія

Наступний етап - це підготовка горщика, в якому буде стояти наша ялинка красуня. Купіть самий маленький горщик для квітів. У нього виріжте відповідний шматочок пінопласту, краї якого повинні щільно входити в горщик.

На дно горщика я зазвичай кладу кілька цвяхів або болтів для обважнення. Гвоздики обов'язково приклейте на клей, інакше будуть потім брязкати. Спочатку налийте клей на дно, покладіть болтики, далі обмажте пінопласт з усіх боків клеєм і щільно утрамбуйте його в горщик. Зверху на пінопласт можна поставити прес на сорок хвилин (час висихання клею "Титан"). Дерев'яна паличка, як ви самі розумієте, буде служити стволом ялинки. Намазавши її клеєм, надіньте на неї саму ялинку.

Пінопласт досить легко протикає, папір теж. Другий кінець стовбура застроміть в пінопласт, який в горщику. Ось що вийшло у нас.

Горщик і яблучко прикрасьте штучним снігом, приклеївши його на клей. У стовбура ялинки пінопласт прокладете (приклейте) також соломкою зеленого кольору, застроміть в пінопласт грибочок на зволіканні.

Топиарий - Новорічна ялинка повністю готовий прикрасити святковий стіл, тумбу або підвіконня.

Подивіться ще:

Ялинка-Топотушки

Ялинка-топиарий з гофрованого паперу - майстер-клас

Ялинка з кульок сизалю - майстер-клас:

Ялинка-топиарий у вигляді конкуса зроблена з сизалю, стрічок і намистин - майстер-клас.

Ще більше варіантів в статті «Ялинки і ялинки своїми руками«.