Топиарий з сизалю. фото

Топиарий з сизалю - відмінний подарунок на весілля або до якогось іншого свята. Це декоративне деревце, зроблене своїми руками, широко використовується для прикраси інтер'єру по всьому світу. Виготовити топиарий досить просто, головне - мати всі необхідні для цього матеріали і інструменти. У цій статті ви знайдете покроковий майстер-клас, як зробити топиарий з сизалю.

матеріали:
- пластиковий або пінопластовий куля;
- акрилова фарба білого кольору;
- гілки або дріт для стовбура;
- горщик для топіарія;
- маленькі пінопластові кульки;
- намистини, стрічки;
- гіпс;
- вода;
- клейовий пістолет.

Топиарий з сизалю покроковий майстер-клас

Сизаль - це натурально пальмова волокно, яке може бути забарвлене в усі кольори веселки. Продається воно або в рулонах або у вигляді згорнутих кульок. Для топіарія вам знадобиться останній варіант матеріалу.

Візьміть пластиковий або пінопластовий кульку діаметром близько 7 см і пофарбуйте його в білий колір. Також акриловою фарбою пофарбуйте гілочки для топіарія. Дочекайтеся повного висихання фарби, а потім зробіть отвір в нижній частині кулі, змастіть клеєм і вставте в нього гілки. Повинна вийти досить щільна конструкція.

Візьміть сизалеві волокно молочного або якогось іншого кольору. Почніть скручувати сизаль в кульки. Якщо погано укочується сизаль - намочіть руки злегка водою. Підготуйте багато таких кульок, щоб ними можна було повністю обклеїти кулю з пінопласту.

Також почитайте: Топиарий з шишок, фото

Починайте приклеювати кульки знизу. У міру приклеювання куль з сизалю можете декорувати топиарий, наприклад, наклеїти букетик квітів або намистини. Після того як весь топиарий обклеєний сизалем, залиште його висихати і підготуйте горщик.Розведіть гіпс в холодній воді і заповніть їм горщик. Відразу ж вставте в нього стовбур топіарія, поки гіпс не застиг. Трохи потримайте, щоб деревце застигло рівно і не було перекошеним. Зверху для декору можете використовувати декоративний пісок, траву або камінчики, які потрібно приклеїти.

Маленькі пінопластові кульки ви можете використовувати для декору крони топіарія. Наприклад, пофарбуйте їх акриловою фарбою в рожевий або фіолетовий колір і приклейте до крони. Стовбур топіарія можете прикрасити атласною стрічкою.

Дивіться відео: Топиарий з сизалю

Красиве декоративне деревце готове. Якщо ви зробите його в світлих тонах, то його можна буде використовувати для декору інтер'єру спальні.

Яскраві Топіарії гармонійно виглядатимуть на кухні або в передпокої. Сподіваємося, що наша стаття на тему "Топиарий з сизалю"Була корисна, і ви зможете освоїти роботу і з цим матеріалом.