Закладка з паперу «Ракета-зореліт»

Космос такий величезний, незвіданий і таємничий, як ніби спеціально створений для шукачів пригод! Напевно, кожен мріяв у дитинстві відправиться в космічну подорож до далеких галактик. І звичайно ж, очікував великих відкриттів і знайомства з інопланетними жителями. Якщо ваші діти великі фантазери і марять космосом, то наш космічний майстер-клас їм повинен сподобається! Спробуйте зробити разом з ними ятати у вигляді ракети-зорельота, з використанням дитячих фотографій. Автор: Анастасія Ушакова.

Для створення незвичайної закладки з зображенням космічної ракети нам знадобиться:

  • картон;
  • кольоровий папір;
  • декоративний скотч;
  • кольорова пряжа або нитки;
  • дитячі фотографії або картинки;
  • Звичайний олівець;
  • ножиці;
  • дирокол;
  • лінійка;
  • клей.

Візьміть аркуш синього і блакитного паперу.


Виріжте з синього паперу прямокутник 11 * 15 см. Зігніть лист так, щоб одна половина була ширша за іншу на 1 см. Намалюйте ракету з трикутної верхівкою, як на картинці. Накресліть кола на аркуші блакитного паперу, всередині кожного кола накресліть гуртки з меншим діаметром.


Акуратно виріжте блакитні кільця-ілюмінатори.


Наклейте ілюмінатори на одну з половин ракети.


Виріжте круглі віконця-ілюмінатори маленькими ножицями.

Змастіть клеєм край широкої половини ракети і з'єднайте обидві половини. З картону виріжте прямокутник 5 * 14 см. Вкладіть прямокутник всередину ракети і перенесіть кола, обводячи ілюмінатори ракети.


Візьміть дитячі фотографії і обведіть обличчя дітей в коло, діаметр якого буде дорівнює діаметру ілюмінаторів.


Виріжте кола з особами і наклейте їх на картонний прямокутник так, щоб вони збігалися з наміченими колами.


Зробіть три круглих вирізу по низу картонного прямокутника за допомогою діркопробивача. Наріжте пряжу або нитки жовтого, оранжевого, рожевого, червоного кольору на відрізки близько 10-12 см.


Зігніть нитку вдвічі, протягніть петлю в отвір і проведіть кінці нитки через цю петлю. Затягніть нитку, а кінці спустіть.
Зробіть це з усіма дев'ятьма нитками, щоб з кожного отвори виходило по три кольорові нитки.


Виріжте з кольорового паперу блакитного кольору турбіни для ракети. Наклейте турбіни на ракету. Виріжте з декоративного скотча смужки для отримання дозволу верхівку ракети. З сріблястого скотча виріжте вузькі трикутники і приклейте їх на турбіни.


Вставте картонний вкладиш всередину ракети.

Ракета-зореліт з юними космонавтами на борту відправляється в політ!


Молодці хлопці! Яка цікава творча робота пророблена нами! Ракета-зореліт готова підкорювати незвідані куточки всесвіту під назвою «Книжкові світи»!

Ще цікаві ракети з паперу:

Ракета в техніці орігамі

Ракета з картону:

Ракета з картонної втулки:

Карандашница «Ракета»