Забавна собачка гачком (амигуруми)

Зараз вже важко уявити життя людини без собак. Ці віддані і ласкаві тварини вже давно завоювали наші серця. Сьогодні ми будемо в'язати милу мініатюрну собачку за допомогою гачка, в техніці амігурумі. А так як 2018 рік - рік собаки, то такий виріб може стати відмінним сувеніром для друзів і рідних! Новий майстер-клас від Анни в нашу колекцію в'язаних собак.

собачка амигуруми

Для роботи нам будуть потрібні:

  • Пряжа рудого, коричневого кольору;
  • синтепух;
  • Ножиці;
  • Намисто чорні (2 штуки);
  • голка.

Роботу почнемо з тільця собаки. У ковзаючу петельку виконуємо 6 стбн. Або формуємо петлі і пров'язуємо ще 2 петлі. Далі в найпершу петлю (2 від гачка) в'яжемо 6 стбн.

Потім будемо провязивать всього 2 рядочки з збільшеннями, так як собачка буде мініатюрною. Пров'язуємо по 2 стбн в петлю. Далі почнемо вив'язувати новий ряд і в ньому зв'яжемо спочатку 1 стбн, потім 2, далі знову 1. І так чергуємо весь ряд. В кінці у нас утворюється деталь з 18 стбн.

Наступні 5 рядів будемо провязивать, не додаючи.
фото 1


Зараз наповнимо деталь наявними наповнювачем для м'яких іграшок. Продовжуємо в'язання. Щоб закруглити деталь потрібно зв'язати 2 рядочки з убавкамі поспіль. Збавляти спочатку будемо через петлю. Тобто в'яжемо 1 стбн, а далі робимо убавочку і знову 1 стбн. Так по всьому рядочком.

А в новому рядочки збавляти будемо до закриття отвору. Тому потрібно стежити і додавати наповнювач в деталі по необхідності.
фото 2


В кінці нитка не обрізаємо. Ми відразу пров'яжіть хвостик. Набираємо 5 вп. В'яжемо по 1 сс в кожну петлю. Потім проводимо гачок в петлю підстави і в'яжемо сс. Ниточку тепер затягнемо і обрізаємо.
фото 3


голову собачці зв'яжемо за тим же принципом, що і тіло, тільки додатковий рядів буде більше на 1, а рядів без надбавок буде менше.
Зв'яжемо в ковзаючу петелечку 6 стбн. Потім збільшуємо, додаючи в кожну з петельок, до 12. А далі додаємо через 1 петлю. Зв'яжемо 1 ряд з додатками. На цей раз надбавку зробимо через 2 петлі. Тобто зв'яжемо 2 стбн по 1 в кожну петлю, а в нову петельку виконаємо вже 2 стбн. У нові 2 петлі знову по 1 стовпчику.

Потім ми будемо в'язати 3 рядочки по 24 стбн. Тобто без надбавок.
Набиваємо деталь наповнювачем і починаємо звужувати її. У новому ряду будемо в'язати з убавкамі через 1 петлю.
Далі зменшуємо в кожну петельку до закриття отвору.
фото 4


Набираємо 4 вп для в'язання мордочки. Потім пров'язуємо 2 стбн, а в 3 петлю виконаємо відразу 3 стбн. Далі знову 2 стбн по другій стороні деталі. В саму крайню центральну петлю в'яжемо 2 стбн. Потім зв'яжемо 2рядочка, виконуючи по 1 стбн в кожну з петель.
фото 5


в'яжемо вушка. Робимо 3 вп. Виконуємо 1 стбн, а у 2 петлю зв'яжемо 2 стбн.
фото 6


всі 4 лапки будемо в'язати по одній схемі. У ковзаючу петлю в'яжемо 5 стбн. Далі виконуємо 3 рядочки по 5 стбн.
фото 7


Приший мордочку до голови і коричневою ниткою вишиваємо ніс. пришиваємо вушка.
фото 8


Тепер нарізаємо нитку на короткі смужки. Утворені ниточки простягаємо гачком через петлі голови. Гачок заводимо в 1 ряд голови, проводимо його під тією самою ковзної петлею і виводимо назовні. Протягаємо ниточку. І далі протягуємо нарізані нитки по колу, навколо першого рядочком.
Потім збираємо ниточки в пучок і перев'язуємо його ниткою того ж кольору. Так ми зробили зачіску- «хвостик» собачці.

Тепер точно так же простягаємо нитки в петлі на вушках. Простягаємо тільки по зовнішній стороні.
Підрізаємо нитки. Обрізаємо зайве на хвостику на голові. прикріплюємо бантик.
На місце вічко прикріпимо 2 маленькі намистинки чорного кольору.
Маленька собачка готова! Її можна повісити на ялинку, можна використовувати в якості брелока або підвіски на рюкзак.

Решта іграшок:

В'язані собачки до Нового року.