Зустрічаємо «Мастерклассніцу» - новий журнал для рукодільниць!

Любі друзі!

Нарешті сталося те, чого всі чекали з великим нетерпінням (особливо, звичайно, автори робіт і спонсори), і заради чого п'ять осіб не спали ночами, а саме - вийшов у світ наш перший електронний журнал під назвою «Мастерклассніца»! Я дуже рада і вдячна організаторам - Інні й Олену - за те, що запросили мене в цей проект. Безцінний досвід редакторської роботи, мозкові штурми, креативні ідеї та нові знайомства з цікавими людьми - вже заради цього варто було попрацювати. І вже тим більше - щоб побачити підсумок роботи.

Із задоволенням представляю вам нашу дружну редколегію:

Інна Пишкіна, блог про вироби, поделочках і просто шедеврах з паперу та картону «Картонкіно»,

Олена Голоштенко, блог про все, на що здатні наші жіночі руки «Домовичок-арт»,

Віта Горбачова, блог про вишивку в чудовій техніці «Школа HARDANGER».

Святковий дизайн і верстка журналу - справа рук Олександри Вовк.

Автор цього чудового вірша - Наталя Ільїна, господиня блогу «Плюшкін будинок» і автор одного з майстер-класів журналу.

Також велике спасибі надії Ковальської (Блог «Леді вордпресс») і Оксані Єршової (Блог «Даруй слово») за розповіді про новорічні традиції та святкові вірші. І звичайно ж - всім авторам майстер-класів, представлених в цьому журналі. Оцінити їх і висловити свої подяки ви можете прямо на сторінках наших майстринь, посилання на які вказані в статтях.

Окрема велика подяка - повірили в нас спонсорам:

Євгену Вергусу - блог «Поради вебмастера«,

Руслану Ахтамьянову - блог «Сomputerlikbez.ru»,

Ірині Зайцевої - блог «Я не говорю про хвороби. Я говорю про здоров'я! »,

Ользі Маміної - блог «Подарунок-супер!».

І, нарешті, ось він - наш спільний первісток:

Подобається? 🙂 Ви можете зберегти журнал собі на вінчестер: для цього потрібно відкрити вікно на весь екран, натиснувши кнопку з діагональними стрілками в правому нижньому кутку, а потім у верхньому випадаючому списку вибрати рядок Download (скачати).

Можете скачати з яндекс-диска тут: http://yadi.sk/d/7NytdNszEJMtf.

А на сторінці 54 вас чекає ще один сюрприз -  Новорічний кросворд з призами! Вгадайте ключове слово і надішліть його нам до 10 січня (включно). Перші три учасники, які надіслали правильну відповідь, отримають по 200 рублів. А 13 січня буде розіграний головний приз - навчальний курс по аеродизайну від Анатолія Піксаева.

 Також будемо дуже вдячні читачам, які заповнили анкету на 56 сторінці журналу. Нам дуже важливий зворотний зв'язок, ваші побажання, зауваження, пропозиції. Ви можете стати одним з авторів або спонсорів нашого наступного журналу. Пишіть нам, з задоволення відповімо всім.

Розбирайте журнали, діліться ними зі своїми друзями і пишіть свої відгуки. чекаємо!