Зустріч Нового року!

Пропоную вашій увазі мої начерки новорічного сценарію. ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ читати друзям, з якими ми зустрічатиме Новий 2012 Дракона! Решті - ласкаво просимо!

З нами будуть діти від 3 до 8 років, тому конкурси різновікові.

Для початку буде прощання з минулим роком.

Всі стають в коло, перший гравець говорить, що хорошого трапилося з ним в цьому році, і кидає м'яч наступному гравцеві. Хто не може більше згадати - вибуває. Що залишився самий щасливий гравець отримує ... хоча навіщо йому приз, він і так щасливчик :). Отримує звання «Улюбленця року Кролика»! І медаль.

Тепер потрібно згадати бажання на наступний рік.

Для «здійснення мрій» потрібна купа різних красивих картинок з глянцевих журналів, кожен вибирає собі за смаком і клеїть колаж на ватман, все підписують один одному побажання. Через рік можна буде оцінити, що із задуманого здійснилося.

Далі йде прощання з Кроликом. Його потрібно подякувати і намалювати йому подарунок з зав'язаними очима (морква, капусту або що ще).

Після буде зустріч Дракона.

Конкурс «Їжа паличками», хто швидше з'їсть однакову кількість сухофруктів, наприклад, або виноградин. Оскільки серед нас немає фанатів їжі паличками, буде весело :). Для дітей приготували в подарунок помічників - ось такі тренажери.

Потім будуть догонялки «Дракон ловить свій хвіст». Всі встають паровозиком, першому надаватися маска дракона, він - голова. Решта тримаються за що стоїть попереду (якщо простір дозволяє, можна подовжити дракона: зшити загальну накидку з прорізами для учаcтніков, або просто стрічки зав'язати на поясі). «Голова» повинна наздогнати «хвіст».

Для вміють читати і писати конкурс - скласти фразу з слова ДРАКОН (наприклад, «Довго рибалка АУКА кота, відхопити миня». Але краще, звичайно, на новорічну тему :))

Можна ще поставити міні-спектакль, витягуючи ролі з шапки. Також можна пограти в фанти і мішок сюрпризів зі змістом. Думаю, для молодших цього буде достатньо. Коли вдасться їх укласти, що залишилися можуть пограти в «Вгадай, хто ти» або в «Крокодила».

Як вам такий варіант новорічного сценарію? Чекаю зауважень і побажань.

Ну і, звичайно, танці!