Валяння з вовни для початківців фото

Мавпочка в техніці сухого валяння з вовни стане улюбленою іграшкою багатьох дітей, а також буде приємним подарунком для любителів креативу і виробів ручної роботи. За зовнішнім виглядом вона нагадує мавпочку з мультика і припадуть до душі цінителям африканських мотивів і екзотичних тварин. У цій статті ви дізнаєтеся як зробити мавпу валянням з вовни і зможете освоїти ази цього виду рукоділля.

матеріали:
- шерсть забарвлена
- шерсть забарвлена ​​(два бежевих кольору і один коричневий)
- інструменти для сухого валяння (голки звичайні і зірочка, щітка)
- круглогубці
- ножиці
- декоративні тені- дріт
- тейп-стрічка
- глазки для ляльок

Майстер-клас іграшка мавпочка в техніці сухого валяння з вовни

1. Починаємо робити голову мавпи. Для цього безбарвну шерсть скочується в щільну кульку. Притупити до валянию.


2. Після цього обгорніть голову бежевій шерстю з урахуванням добавок на валяння, а потім добре провалюйте до гладкого стану.


3. В очниці потрібно приклеїти очі. Можете їх злегка підфарбувати фарбою. Намітьте більш темним відтінком бежевій вовни рот, а коричневою шерстю зваляти волосся.


4. вивалявся на спеціальній щітці два гуртка для повік і потім пріваляйте з вище очей голкою-зірочкою.


5. Коли повіки стали на свої місця можете приступити до створення макіяжу для мавпочки. Для цього візьміть декоративні тіні і робіть затемнені і засветления зони.6. зваляти на щітці два вуха по сухому, а потім намочіть їх і доваляйте по-мокрому. Для цього намочують вушка в мильній воді, тріть і знову намочують до повної увалкі. Тепер доведеться дочекатися висихання вушок.


7. Тулуб робиться подібним чином як і голова. Не забудьте залишити наскрізні отвори в області стегон і плечей.
8. Відріжте шматочки дроту для нижніх і верхніх лапок, при цьому одні з них будуть довшими, а інші - коротше. Обмотайте ці дроту тейп-стрічкою і вставте в тулуб: верхні довгі в плечову область, а нижні короткі - в стегнову.


9. обкрутив дріт теж шерстю і приступите до її провалювання голкою.
10. Залишилося зробити на лапах пальчики. Хоча ця робота дуже дрібна і копітка, готова мавпочка вийде дуже красивою. Вам потрібно відрізати від дроту відрізки для пальчиків, обгорнути їх тейп-стрічкою і потім туго обгорнути шерстю. Пальчики потрібно приклеїти клеєм ПВА.


11. Потім формуйте лапу, теж обворачівая її тейп-стрічкою і потім обмотуючи шерстю. Задні лапки робляться так само.


12. Залишилося зваляти мавпі хвост.Для цього потрібно відірвати довгий шматочок вовни приступити до його валяння. Потім намочіть хвіст і грайте по мокрому. Потім потрібно буде згорнути хвіст калачиком і залишити висихати.


13. Пріваляйте хвіст в потрібне місце. Відкоректуйте мордочку темними відтінками шерсті.

Можете пошити мавпочці одяг або зробити різні прикраси з інших матеріалів.
Іграшка мавпочка в техніці сухого валяння готова! Сподіваємося що цей майстер-клас з фото допоможе вам зробити своїми руками красиву іграшку.