Тряпічная лялька своїми руками викрійки

лялька - одна з улюблених іграшок дівчаток і грає важливу роль в психічному та емоційному розвитку дитини. За допомогою ляльки легко запам'ятати назви частин тіла і предметів одягу. Дівчата розповідають лялькам своїм горе і радість, а також обіграють ситуації з життя. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина виріс емоційно здоровим, подаруйте йому ляльку. Сьогодні на ринку можна знайти багато героїв з мультфільмів, але ляльки, зроблені своїми руками все одно не втратили своєї цінності. У цій статті ви дізнаєтеся як пошити ганчір'яну ляльку своїми руками.

матеріали:

- відрізок однотонної тканини для тіла;

- білий батист;

- пряжа;

- муліне;

- вата, синтепон або холлофайбер:

- ножиці;

- тканину для плаття.

Тряпічная лялька своїми руками. Майстер клас

Роздрукуйте викрійку для тряпочной ляльки і виріжте всі деталі. Після цього прикладіть їх до тканини і виріжте з урахуванням припусків для швів. Пам'ятайте, що для рук і ніг вам потрібно зробити по дві деталі в дзеркальному відображенні.З однотонної тканини тілесного або білого кольору виріжте 2 деталі голови, 2 - тулуба, 4 руки і 4 ноги. Після цього складіть деталі і прошийте відповідно. Не забудьте залишити незашітие місця, щоб можна було набити частини тіла синтепоном або іншим наповнювачем. Виверніть деталі, набийте добре і зашейте потайним швом непрошитий ділянки рук і ніг.

Тряпошная лялька

Також почитайте: Ляльки, вироби з фетру

Після цього вам потрібно вставити руки, ноги і голову в тулуб і пришити їх. Основа для ляльки готова, залишилося її змінити на краще. Очки можна вишити нитками муліне або приклеїти готові очі для ляльок. Щоб надати виразу обличчя виразності, вишийте брови, носик, ротик і зробіть на щічках рум'янець.

Волосся можна зробити з ниток для в'язання. Для цього відріжте багато однакових шматочків нитки і пришити пасма до центру голови. Ви можете зробити пасма різної довжини або потім постригти ляльку так як подобається. Наприклад, пострижіть чубок, а потім сформуйте хвостики або сплетіть косички.

З батисту виріжте за шаблоном заготовки для панталонів. Всі деталі зшийте, а на нижні штанини пришити мережива. Прошийте зверху і знизу панталони так щоб можна було вставити гумку.

Тепер коли лялька готова, можна приступити до пошиття сукні. Ви можете також придумати для ляльки якийсь інший наряд або пошити його разом з дитиною. тряпочная лялька стане улюбленою м'якою іграшкою для вашої дівчинки, а також хорошою пам'яттю про вашу турботу.