Танк з паперу своїми руками, схема для початківців

Ми всі прекрасно знаємо, що діти люблять військову техніку. Сьогодні ми розповімо про танк. Ось тільки розмова піде не про металевої військовій машині, яка працює на полі бою, а про поделке з паперу своїми руками, іграшці. Хлопчики - це майбутні захисники Батьківщини, країни.

Займатися виготовленням паперового танка вкрай цікаво. Отже, необхідно розповісти, як же ми будемо робити саморобку військової техніки своїми руками. Для роботи вам потрібен буде клей пва, кольоровий папір (картон) зеленого і червоного кольору, і, звичайно ж, ножиці. Як доповнення візьміть олівець і лінійку.

Танк з паперу для початківців, майстер клас

Спочатку приступаємо до створення гусениць для бойової машини. Вирізаються з паперу дві смужки шириною три сантиметри і завдовжки - 22. Далі потрібно акуратно зігнути смужки, зробивши кільце. Краї склеюємо ПВА.

З паперу зеленого кольору вирізається прямокутна фігура. Розміри беремо 8 на 14 сантиметрів. Тепер з двох країв потрібно відступити приблизно по півміліметра і відзначити лінією. Тепер від кожної отриманої лінії відміряє до центру фігури по три сантиметри. Проводимо лінії. Обов'язково потрібно кілька разів перевіряти рівність відміряних ліній.

Тепер уздовж зазначених ліній виконуємо вигини так, щоб вийшов корпус майбутнього танка. Наступне завдання - виготовити вежу танка. Вирізаємо з зеленого картону прямокутник. Розміри - 8 на 10 сантиметрів. Від країв відміряє відстань по 5 міліметрів і 2 сантиметри. Проводимо вигини по лініях.З прямокутника розміром 6 на 10 сантиметрів вирізаємо прямокутник і складаємо його навпіл два рази. Виконуємо трикутну форму дула. Для цього виконуємо надрізи по краях і склеюємо деталь.

Як тільки всі частини танка готові, приступаємо до його складання. Спочатку приклеюється дуло до башти, а потім сама вежа до корпусу.

Коли все буде готово, одягаємо на танк з щільного паперу гусениці.

Танк з паперу своїми руками, схема для початківців

Для чого ж нам потрібен був картон червоного кольору? А для того, щоб зараз можна було вирізати зірку і наклеїти її в сторону нашої військової техніки з паперу.

От і все. Робота займає приблизно півгодини навіть у початківців. Ваша дитина буде з радістю виготовляти вироби з паперу такого роду і навчить своїх друзів.