Валентинка «Лебеді» (аплікація з пластиліну)

Що важливо при виготовленні валентинки своїми руками? Необхідно запастися відповідними матеріалами, наприклад, такими, як папір і пластилін, проявити трішки креативу і фантазії, але головне - це гарний настрій і прагнення зробити приємне адресату (тієї людини, для якого призначений подарунок). Пропонована валентинка на картоні - це дитячий варіант для творчості. прекрасні лебеді символізують закоханість, а велике серце - душевну прихильність до людини. Звичайно, діти самостійно не впораються, а ось під керівництвом дорослих - за дві секунди. Допоможе юним скульпторам поетапне керівництво Олени Ніколаєвої, наведене нижче.

Для створення валентинки на картоні візьміть:

  • картон для листівки будь-якого формату і будь-якого кольору;
  • пластилін білого кольору для створення лебедів;
  • рожевий пластилін для сердечка;
  • чорний, блакитний і червоний додатково для дрібних деталей.

Валентинка своїми руками поетапно

1. Рекомендуємо вам підібрати в якості фону блакитний картон. Цей колір, що нагадує небо і чисту воду, підійде найкраще. На картон слід наносити пластилінові деталі, виконавши їх кожну окремо. Також на валентинці обов'язково повинно бути сердечко.

2. Підготуйте м'яку масу рожевого кольору для створення центрального елемента валентинки - плоского сердечка. Підготовка полягає в ретельному розминці маси пальцями.

3. Розплющите пальцями підготовлену рожеву масу. Потім викладіть її на тверду поверхню, розгладьте пальцями, стеком виріжте сердечко. Наклейте сердечко в центр підготовленого картону. Ця деталь, ніби сонце, буде опромінювати майбутню картину. Також зробіть маленькі тонкі ковбаски і починайте кріпити їх штрихами від серця і просувайтеся вгору.

4. Зробіть імітацію блискучого сердечка. Промінчики - це рожеві штрихи на картоні.

5. З білого пластиліну зробіть заготовки для двох лебедів. Деталі ці будуть досить простими. Розімніть пластилін. Потім зробіть два краплеподібних тулуба, дві ковбаски замість шиї, і кілька довгастих пелюсток для пір'я.

6. Зберіть дві симетричні фігурки. Прикріпіть до тулуба шиї і пелюстки. Лебеді виконуються дуже просто.

7. Наклейте на мордочки птахів чорні очі і червоні дзьоби. Стекой пройдіться по пластилінових пір'ю.

8. Приклейте фігурки на картину, спрямувавши їх назустріч один одному. Зігніть шиї, друга центральному серцю.

9. Зробіть імітацію води за допомогою блакитних вигнутих ковбасок. Прикріпіть до нижньої частини листівки. Тепер лебеді плавають по воді, і виглядає виріб дуже романтично. Цього і потрібно домагатися в процесі роботи.

Ось така проста у виконанні і оригінальна валентинка порадує тих, кому вона адресована. Це відмінна тематична виріб для дитячого саду або молодшої школи. Візьміть на замітку ці підказки, адже вже зовсім скоро прийде чудове свято - День всіх закоханих, а діти в цей час обов'язково захочуть зробити подарунок для своїх улюблених батьків.