Валентинка з фетру і стрічок

Валентинками прийнято обмінюватися в День всіх закоханих. І роблять такий чудовий ритуал не тільки романтичні парочки, а й друзі, а також діти і батьки. Чому б не зробити один одному приємне, не сказати черговий раз теплі і ніжні слова, якщо наближається чудове свято День святого Валентина. Природно, краще всього зробити подарунок-сувенір своїми руками. А вже які матеріали використовувати (за якістю і кольором), вирішувати тільки вам.

У цьому уроці показаний процес створення ошатною валентинки hand-made з фетру і репсовою стрічки (Канзаші). Нескладний процес можуть повторити все, хто вивчить майстер клас від початку і до кінця. Тепер вам не доведеться роздумувати над тим, що ж такого незвичайного подарувати коханій людині.

для підвіски-валентинки знадобиться:

 • паперовий шаблон у вигляді сердечка (малюйте його самостійно або роздруковуйте на принтері);
 •  фетр червоного і білого кольору (можна тільки червоного, якщо достатньо матеріалу);
 • шина золотого кольору;
 • 6 відрізків репсовою стрічки білого або кремового кольору - квадрати зі стороною 2,5 см;
 •  6 відрізків репсовою стрічки ніжно-рожевого кольору - квадрати зі стороною 2,5 см;
 •  6 відрізків репсовою стрічки яскраво-рожевого кольору - квадрати зі стороною 2,5 см;
 • 9 відрізків репсовою стрічки зеленого кольору - квадрати зі стороною 2,5 см;
 • золотий шнурок - 25 см;
 • полубусінкі червоного кольору в діаметрі 0,8 см - 3 штуки;
 • запальничка;
 • термопістолет.

Валентинка поетапно

1. Для початку слід визначитися з розміром майбутньої вироби-валентинки. Тут показані розміри серця на використовуваному паперовому шаблоні: ширина 11,5 см, висота 7,5 см. Такий виріб досить велике і ледь поміститься в долоньку. Якщо у ваші плани входить створення брошки, то, звичайно, зменшуйте вихідний розмір.

2. Скориставшись заготовленим паперовим шаблоном, виріжте сердечко з червоного фетру - це буде полотно вітальній композиції. Зворотний бік вироби (червона або біла) буде такого ж розміру, тому відразу можна вирізати і її.

3. Для виконання блискучою окантовки сердечка візьміть шину з імітацією бусинок. Красиво на червоному тлі буде виглядати золотистий колір.

4. Підготуйте приблизно 25 см смуги.

5. Акуратно (по самому краю) наклейте золотисту окантовку, чітко повторюючи обриси серця. Для роботи знадобиться термопістолет з клеєм.

6. Візьміть репсовий стрічку шириною 2,5 см чотирьох різних відтінків. Білі, ніжно-рожеві і яскраво-рожеві деталі будуть використані на пелюстки квітів, зелені - на листя. Виріжте однакові квадрати зі стороною 2,5 см. Також в букет можна додати червоний і помаранчевий квітка.

7. Робити пелюсточки для квітів потрібно в кілька етапів, складаючи квадрати особливим способом. Ускладнюється процедура тим, що розмір використовуваних квадратів дуже маленький, тому працювати з репс важче. Зігніть квадрати навпіл по одній діагоналі і полум'ям запальнички скріпіть кінчики. Потім до скріпленим куточках спрямувати два гострих кута. Зігніть отриману конструкції назад, формуючи округлий пелюстка-крапельку.

8. Для квіточок підготуйте по 6 пелюсток кожного кольору. Скріпіть пелюстки на нитку.

9. У центр кожної квітки приклейте червону полубусінку. Зелені пелюстки-листя зробіть таким же способом. Але ззаду відведені назад кінці слід склеїти, щоб листок був уже.

10. Наклейте 3 квіточки на фетр, а між ними приклейте листочки, скомбінувавши по 3 деталі в одну зелену гілочку. Такий букетик виглядає ніжно і зворушливо.

11. Щоб зробити підвіску, приклейте до серця петлю з золотого шнурка (до задньої сторони).

12. Ззаду наклейте другу фетровий деталь тієї ж форми (вона приховає кінець шнурка). Таким чином, підвіска буде щільніше, вона добре буде тримати форму.

Вітальне сердечко готове. Цей ошатний аксесуар скаже про найтепліших почуттях до адресата. Починайте моделювати вироби до Дня святого Валентина вже зараз, адже чудовий свято не за горами.

Автор: Світлана Сорокіна