Прикраси з блискавок майстер клас

Прикраси з блискавок майстер клас

Hand-made міцно увійшов в моду, тому сьогодні якісний саморобний ексклюзив цінується набагато вище, ніж вироби заводського виробництва. Навіть з самих звичайних блискавок можна зробити оригінальні прикраси. Не вірите? У цій статті ви дізнаєтеся, як зробити прикраси із залізної блискавки.

Матеріали які нам знадобляться у виготовленні прикраси з блискавок:

- клей;
- блискавки;
- нитки;
- ножиці;
- основа для браслета;
- голка. Майстер-клас як зробити прикраси з блискавок

1. Починаємо роботу з застебнутій блискавки.
2. Обріжте тканині основу таким чином, щоб тканини залишилося всього 2-4 мм.
3. З кінців блискавки необхідно відрізати застібку і фіксатор.
4. Розділіть блискавку, і у вас вийде 2 заготовки.
5. Заготівлю-блискавку потрібно загнути з одного кінця всередину на 3-5 мм і прошити ниткою.
 
6. Після цього обворачіваем блискавку по колу в три ряди і зшиваємо всі ряди блискавки. Для цього вставляють голку через кожні два зубчики.
 
7. Щоб робота була більш акуратною, для зшивання можна скористатися волосінню.

8. Обгортати блискавку необхідно до тих пір, поки вона не досягне бажаного розміру.
9. Вийшла заготівля у вигляді диска, яку нашивають на обруч або на основу для браслета (ремінець або широка гумка). Виходить красиве і оригінальна прикраса. З дисків також можна зробити сережки, для цього потрібно купити відповідну фурнітуру для застібки.

Подивіться відео виготовлення прикрас з блискавки своїми руками


Модулі, отримані з змійки, бувають різного розміру. Для отримання наскрізних елементів блискавку загинають нема на 3-5 мм, а на 10-20 мм, фіксують ниткою і також обгортають навколо. Для натхнення подивіться прикраси з блискавок дизайнера Kate Cusack з Нью-Йорка, яка вже більше 10 років реалізує свій талант в напрямку створення прикрас з блискавок. Звичайні блискавки з залізними зубцями в її руках перетворюються в ексклюзивні брошки і браслети. Мідні і алюмінієві зубчики переливаються і надають прикрасі розкішний зовнішній вигляд. Здивуйте рідних і близьких, зробіть креативне прикраса, яке доповнити ваш образ і підкреслить жіночність. Ексклюзивна біжутерія з блискавок підійде для людей як молодого, так і старшого віку.

Найпростіше для початківців - зробити браслет з блискавок, а вже після декількох тренувань можна вдосконалюватися в мистецтві створення кольє і інший біжутерії зі складними елементами.

Подивіться відео прикраси з блискавок майстер клас


Також ознайомтесь з усіма виробами на нашому сайті