Зірка героя (випилювання лобзиком)

Добридень! Я, Маркелов Артем Михайлович, учитель праці в ГБОУ Уфімської спеціальної (корекційної) загальноосвітній школі-інтернат № 63 VIII виду.

Пам'ятаю, що в селі у улюблених моїх діда і бабусі на хаті висіла зірка. І я їй милувався, приїжджаючи в гості. Так ось, в честь 70-річчя Перемоги хотілося внести свій з хлопцями внесок. Адже всі вони, що пройшли ці роки - герої.

Робота виконана Шаяхметова Ильмира, учнем 9 Б класу.

1. Розробили ескіз і взяли липову заготовку товщиною 1-1,5 см. За допомогою копіювального паперу перевели малюнок на нашу майбутню роботу.


2. За допомогою ручного лобзика випиляли по контуру. Приступаємо до різьби ножем-косяком, проходимо по всьому малюнку під кутом 90 градусів.


3. Далі вступають в роботу стамески. Поглиблюємо фон. Працюємо акуратно, пам'ятаючи про техніку безпеки. Надаємо обсяг, поглиблюючи частини. У моїй роботі передбачено творче бачення.


4. Як тільки картина стала проглядатися, і все вирізали, приступаємо до вишкуріванію. Спочатку вишкуріваем великої шкіркою, потім дрібнозернистою. Якщо різьблення чиста, можна і не шліфувати. Теж буде цікаво.


5. За допомогою різних тонів морилок акуратно фарбувати, щоб не затікала морилка на іншу частину різьблення. Після цього роботу покриваємо лаком. Всього потрібно нанести 3 шари. Кожен шар необхідно просушити і зашкуріть дрібнозернистою шкіркою, щоб прибрати піднявся ворс і нерівності лаку.


Подарунок готов.Ветерани - наші герої. З Днем Перемоги!