Золоте руно

Дорогі читачі, хочу розповісти вам докладніше про спонсора нашого конкурсу «Як відзначити Новий рік«, яка надала призи для номінації «Скатертина-самобранка». це інтернет-магазин «Золоте руно», в якому можна купити будь-які товари для вишивки та в'язання. Коли ми ще жили в Ясенів, я любила заходити в цей магазин на ул.Тарусской, 18, корп.1, купувати там пряжу, стрічки, гудзики. А від достатку наборів для вишивки просто дух захоплювало. Але тоді я ще не знала, що у них є і інтернет-магазин, і свій сайт про рукоділля, і навіть окремі інтернет-магазини в Санкт-Петербурзі, Казані і Єкатеринбурзі.


Схеми для вишивки хрестиком розробляються дизайнерами компанії «Золоте руно». Так що якщо у вас є художня освіта і ви вмієте працювати з графічними редакторами, можете взяти участь в розробці (вакансії є на сайті).

Крім того, на сайті http://www.rukodelie.ru регулярно проводяться свої конкурси, Якраз зараз йде новорічний конкурс для тих, хто купив в магазині «Золоте руно» пряжу і пов'язав з неї святкове вбрання або аксесуари. Роботи приймаються в салонах по 7 грудня.

Ще на сайті є безкоштовні схеми для вишивки та в'язання, статті та дуже цікаві уроки. А також свій форум, групи в соціальних мережах і навіть своя власна соціальна мережа! Такого просунутого порталу по рукоділлю я ще не зустрічала, там можна не одну годину провести, переходячи зі сторінки на сторінку.

Так що - рекомендую. І велике спасибі сайту «Золоте руно» за надані призи!