Вісімка зі стрічок (канзаші) до 8 Березня

Дуже гарний варіант подарунка до 8 Березня зі стрічок в техніці канзаші від Світлани Сорокіної.

Вісімка канзаші до 8 березня

Цифра 8 давно стала символом настання весни, пробудження природи і чудового свята - Міжнародного жіночого дня. І напередодні чудового свята на початку весни все стоять перед вибором подарунка коханим жінкам, мамам, бабусям, вчителям, вихователям і т. Д. Техніка канзаші дозволяє реалізувати будь-яку квіткову фантазію, а тому логічно припустити, що зробити в такій техніці подарунок до 8 березня цілком реально. І як раз можна поєднати в одному подарунку яскраву композицію зі стрічок і силует вісімки. Сама основа повинна бути щільною, тримати форму і не прогинатися, на неї необхідно буде намотувати або наклеювати стрічку. Ідеально підійде картон. Він дешевий і з нього можна з легкістю вирізати кільця.

Основа вітального панно:

  • - картон (два кола: один - 7 см, другий - 9 см);
  • - атласна стрічка зеленого кольору шириною 1 см - довжину підбирайте по ходу роботи, необхідно намотати стрічку на круги вісімки.

Для створення яскравого букета знадобиться:

  • - по 6 квадратів червоної і помаранчевої атласної стрічки 2,5 * 2,5 см;
  • - 18 квадратів жовто-золотий атласної стрічки 2,5 * 2,5 см;
  • - 9 квадратів зеленої атласної стрічки 2,5 * 2,5 см;
  • - 5 прозорих полубусін;
  • - 2 декоративних комашки.

Наведений розклад фурнітури дозволить отримати досить велику за розміром вісімку, яка стане сувеніром до 8 березня або підвіскою (тоді до вищенаведеного переліку необхідно буде додати ще й золотий шнурок). Якщо у ваші плани входить моделювання брошки або прикраси пов'язки для волосся, обруча, зменшуйте на свій розсуд розмір кілець та використовуйте меншу кількість квіточок. Такий аксесуар просто незамінний, якщо має бути долі в ранку або концерті, присвяченому Міжнародному жіночому дню.

Вісімка канзаші поетапно

1. Приготуйте два кільця для вітального панно. Виріжте їх з паперу. Картон повинен бути дуже щільним, щоб він не згинався (не деформовані) в готовому виробі. Намотайте на круги зелену атласну стрічку шириною 1 см. Нанесіть шари намотування рівномірно, на рівній відстані, не залишаючи просвітів.

2. Склейте обидва кільця, наклавши один на одного в одному місці. Або можна взяти додатково зелену стрічку і примотати частини один до одного.

3. У пропонованому варіанті центральний букет складається з трьох золотисто-жовтих, одного помаранчевого і одного червоного квіточок. Підготуйте 18 квадратів першої стрічки і по 6 квадратів другий. Сторона заготовок для всіх відтінків дорівнює 2,5 см.

4. Смоделируйте краплі з підготовлених квадратів. Зіставте в квадраті два протилежних куточка, розігрів атлас полум'ям і стиснувши пальцями. Далі ще раз вставте всі куточки в отриманому трикутнику, повторно спаяти вогнем. Відведіть куточки назад, виділяючи ззаду складку у вигляді букви V, а центральна смуга розкриється, і в ній буде простежуватися складка.

5. Для кожної квіточки необхідно зробити 6 крапель. У переліку фурнітури також була вказана зелена стрічка. Вона знадобиться для листочків. Щоб їх зробити, квадрати згинаються тим же способом, але після моделювання краплі слід здавити з двох сторін, щоб вони стали більш вузькими.

6. Склейте квіти. У центр кожного з них приклейте прозору полубусіну. Склейте зелені пелюстки по три штуки разом.

7. За зігнутої лінії починайте клеїти квіти. Один золотисто-жовтий пелюстка в центрі, по боках від нього - червоний і помаранчевий.

8. І далі приклейте з боків залишилися деталі букета.

9. Довільним чином по ходу петельок вісімки вклейте зелені листочки.

10. Прикріпіть декоративних комашок і петельку зверху, якщо ви плануєте створювати підвіску.

чудовий квітучий сувенір до Міжнародного жіночого дня готовий, сьогодні подібні hand-made аксесуари затребувані і актуальні. Варто повторити подібну вісімку. Тепер не доведеться довго підбирати подарунок для жінки, адже вироби канзаші, виконані своїми руками, виглядають святково і піднімають настрій. Доповнять подарунок солодощі: торти, шоколад, тістечка, адже всі представниці прекрасної статі - великі ласуни.

Інші варіанти виробів і подарунків дивіться в розділі «8 Березня»