Подарунок на день народження дитині на 10 років

Збираючись в гості до маленького іменинника, все ламають голову над тим, який подарунок на 10 років найкраще зробити. У дитини з кожним роком розширюються і змінюються інтереси, то, що було цікаво ще для 5 або 6 років, може абсолютно не захоплювати в десятирічному віці. Отже, що подарувати дитині на 10 років, які відмінності існують між презентами для хлопчика і дівчинки? спробуємо розібратися.

Головне при виборі подарунка для дитини - знати його захоплення і хобі. Адже важливо, щоб іменинник не просто зрадів нової речі, але із задоволенням використовував її в подальшому.

Подарунки для дівчинки на 10 років

Захоплення у всіх дітей різноманітні, але є кілька типових загальних інтересів, притаманних усім хлопцям цього віку. Це спілкування з однолітками, захоплення комп'ютерною технікою і, безумовно, навчальна діяльність.

Саме в цьому віці дитина проявляє усвідомлений інтерес до пізнання всього нового і цікавого. Цей вік знаходиться на межі з перехідним періодом, коли ще є інтерес до іграшок, ігор, але в той же час з'являється якась самостійність, почуття дорослості.

 • Батькам трохи простіше вибрати подарунок доньці на десятий день народження, так як вони можуть знати її явні бажання і мрії. Як варіант це може бути телефон, планшет або комп'ютер. Мабуть, на сьогоднішній день це найпоширеніші бажання серед дітей цього віку, вони поширюються як на хлопчиків, так і на дівчаток.
 • А також сподобається скриньки для зберігання своїх милих дитячих прикрас.

 • Деякі батьки до цього віку своє чадо дозволяють заводити дітям домашніх вихованців, так як дитина може вже усвідомлено самостійно доглядати і піклуватися про тварину. Тому для деяких дітей найкращим подарунком буде пухнастий довгоочікуваний чотириногий друг або ж папуга, а може, навіть черепашка з акваріумом.
 • Батьки можуть подарувати своїй дочці прикраси з дорогоцінних металів, адже це перша річниця, презент від близьких людей повинен бути більш пам'ятним. Такого роду презенти часто дарують і бабусі з дідусями, а також хресні батьки дитини.
 • Ще подарувати на день народження дівчинці можна цікавий аксесуар для телефону, наприклад, незвичайний чохол або брелок.
 • Люблять маленькі модниці красиві сумочки або яскраві рюкзаки.

 • Якщо, наприклад, іменинниця захоплюється живописом, то можна презентувати їй цілий творчий набір, який вміщатиме в себе фарби, олівці, спеціальні крейда або вугілля для малювання.
 • Зараз існує великий вибір творчих наборів для дівчаток, за допомогою яких можна самостійно збирати ляльки та іграшки різних розмірів.

Зробивши такий подарунок на 10 років дівчинці, можна бути впевненим, що він запам'ятається і принесе багато позитивних емоцій.

 • Хорошим і незабутнім подарунком буде фотоальбом або фоторамки, такі речі завжди зберігаються довго і будуть на увазі.
 • Мабуть, жодна дівчина не залишиться байдужою до подарунка у вигляді прикрас для волосся або біжутерії, тим більше якщо вона виконана вручну. Прикраси в стилі хендмейд дуже популярні і різноманітні. Наприклад, красивий, багато прикрашений обруч для волосся не просто прикрасить, але і зробить королевою дня маленьку іменинницю. Не тільки прикраси, але і іграшки в стилі ляльки Тільди доставлять щастя своїй власниці.

 • Щодо іграшок для цього віку все дуже індивідуально, як правило, існує якась мода на ляльок з мультиплікаційних фільмів, де необхідно знати імена і зовнішній вигляд персонажів. Одноліткам такий подарунок набагато простіше вибрати, ніж, наприклад, бабусі чи дідуся ходити по магазинах у пошуках тієї чи іншої феї Вінкс або Монстр Хай.

Подарунок дитині повинен принести радість, яскраві враження, адже найтепліші спогади народжуються саме з дитячих свят.

Який подарунок вибрати для хлопчика 10 років

Хлопчики, як і дівчатка даного віку, захоплюються комп'ютерами і гаджетами, тому деякі батьки наважуються купувати подібну техніку саме до цього періоду.

Хлопчики, безумовно, більш захоплюються технікою, тому вибір подарунків трохи розширюється для них в цій області.

 • Великою популярністю користуються Ікс Бокси, де дитина може грати в різні улюблені комп'ютерні ігри на приставці.
 • Одним із захоплень хлопчаків в цей період життя вважається конструювання, тому подарунки для дітей 10 років у вигляді складних наборів будуть дуже актуальні. На ринку іграшок представлений великий вибір різних моделей конструкторів різних фірм-виробників, що відрізняються складністю і сюжетом. Найпопулярнішим і якісним довгі роки вважається конструктор Лего.

 • У 10 років дитина може мати вже дуже різноманітні захоплення. Багато дітей захоплюються астрономією, тому відмінним подарунком буде книга про таємниці космосу з барвистими фото або міні телескоп для кращого вивчення зірок і планет.
 • Для маленьких чомучок можна придбати як подарунок спеціальний мікроскоп, в дитячих магазинах є в продажу безпечні моделі, де з набором йде безліч колб для зберігання досліджуваного матеріалу.

 • Подарунки на 10 років для хлопців, народжених влітку, трохи відрізняються тим, що їх можна використовувати на вулиці, наприклад, запускати в небо подарованого повітряного змія або випробувати тільки що подаровані роликові ковзани.

Звичайно, ніхто не забороняє дарувати літній подарунок в іншу пору року, але насолодитися таким презентом іменинник зможе лише з настанням підходящої пори.

 • Ще в цьому віці багато дітей захоплено слухають музику, тому хорошим актуальним подарунком послужить плеєр або навушники. Як доповнення до такого презенту можна подарувати карту пам'яті або флешку.

 • Однією з найостанніших новинок серед іграшок є гра в футбол мильними бульбашками. Секрет полягає в особливому складі мильної рідини і прогумованих носочках для гри, які продаються в одному наборі. Подарувавши на день народження 10-річній дитині такий набір, можна бути впевненим, що він із задоволенням і захопленням буде їм грати.
 • Відмінним пам'ятним подарунком буде футболка або гуртка з фото самого іменинника в компанії з улюбленими мультиплікаційними героями. Зробити такий сюрприз можна на замовлення в спеціальній студії, зараз ця послуга досить поширена.

Загалом питання про те, що можна подарувати дитині 10 років на іменини, не такий вже складний. Головне - підготуватися до торжества заздалегідь, поцікавитися захопленнями і хобі самої дитини. Включивши фантазію, свою турботу і любов, можна презент не тільки оригінально упакувати, а й піднести, що також на довгі роки залишиться в добрій пам'яті іменинника.