Подарунок своїми руками на день народження бабусі

Бабуся вже встигла прожити кілька десятків років, накопичити цінний досвід і скласти непохитне світогляд. Не дивно, що подарунок бабусі своїми руками на її день народження повинен бути виконаний з щирою турботою про сам близьку людину. Які цікаві варіанти відкриває сама природа?

Зміст статті

 • 1 Презенти з природних матеріалів
 • 2 Малюнок з об'ємними елементами
 • 3 Домашні годинник
 • 4 Гриб-мухомор
 • 5 Листівка з сакурою
 • 6 Листівка і особисто написаний вірш
 • 7 Весела вітальна листівка

Презенти з природних матеріалів

 1. Проявити творчий потенціал можна за допомогою звичайних шишок, шматочків дерев'яної кори, зеленого моху. Такі дари природи обумовлюють наявність незвичайних можливостей створення презенту.
 2. Виріб може бути плоскою або об'ємною. У першому випадку поставлена ​​задача полегшується, а в другому - ускладнюється.
 3. Цікавлячись, як на ювілей рідної бабусі, створити цікавий презент, бажано піти подалі від стереотипних предметів декору.
 • Простий, але милий варіант - листівка з гербарієм, яку бажано доповнити малюнком природних мотивів. Для цього буде потрібно влітку і восени збирати квіти, листя для подальшої сушки. Гербарій часто використовують для створення цікавих композицій плоскої форми, причому він підійде, як для листівок, так і для цікавих елементів самостійно створених малюнків.

Результат багато в чому залежить від старань і акуратності, адже будь-яке творче справу, яке проводиться самостійно, вимагає серйозного підходу.

Обережність і послідовність набувають особливого значення, якщо дитина створює листівку або малюнок, адже без такого доповнення не обійдеться жоден великий презент.

Малюнок з об'ємними елементами

Свій малюнок з об'ємними деталями посприяє прояву творчого потенціалу. Такий презент близький до оригінальних вітальним листівкам, тому подарунки можна супроводити саме їм.

 • Малюк може намалювати красиву квітку, перетворивши його. Для цього вирізають зі звичайної серветки об'ємні квіти і приклеюють їх на аркуш паперу.
 1. Для створення квіточок традиційно використовують два зрізаних шару серветки: кольоровий і білий.
 2. Кожен з них складають у чотири рази, а потім - повторно вчетверо.
 3. Після складання шари накладають один на одного, скріплюють степлером.
 4. На наступному етапі серветку розрізають на чотири частини однакового розміру. З кожної з них створюють стильний квіточку.
 5. Після цього всі шари серветки повинні по черзі піднімати і акуратно стискати в центральній частині для приховування скріпки.

Після прикріплення квіточок потрібно підправити саморобку, щоб все виглядало красиво.

Домашні годинник

Різні подарунки можна створювати, використовуючи закладений потенціал. Особливої ​​уваги, звичайно, заслуговують презенти, що обіцяють теплі і щирі емоції.

 • Слід взяти звичайний годинник. Потім бажано зібрати красиві фотографії, де зображені всі щасливі члени сім'ї: бабусі і дідусі, батьки, тітки і дядька, внуки і інші покоління. Знімками замінюють цифри на годиннику.

Можна тільки уявити, наскільки такий подарунок на день народження зігріє душу і серце.

Гриб-мухомор

Багато бабусі активно цікавляться рукоділлям, тому невелика коробочка для голок і наперстка стане хорошим презентом. Такі подарунки для талановитих жінок у віці стають одними з найважливіших, цінних.

Необхідні матеріали:

 1. Пластикова ємність від кіндер яйця;
 2. Оксамитова папір червоного і зеленого кольору;
 3. клей;
 4. Ножиці;
 5. Зелена атласна стрічка;
 6. бісер;
 7. картон.
 • З картону вирізують гурток, обклеюючи його зеленої оксамитової папером. Це буде своєрідною галявинкою. Важливо відзначити, що папір на картон рекомендується наклеювати з підвищеною обережністю. В іншому випадку навіть на початковому етапі буде зрозуміло, що створити красивий виріб не вдасться.
 • Тепер приклеюються петельки невеликих розмірів. Вони повинні бути атласними і зеленими. Петельки стануть травою.
 • Червона оксамитова папір використовується для створення плоского конуса, що грає роль капелюшки мухомора. Для прикрас використовується дрібний білий бісер.
 • Капелюшок приклеюється до верхньої частини кіндер яйця.
 • Грибок ставлять на галявину.

Такий презент для бабусі стане корисним!

Листівка з сакурою

Звичайно, малюнок здатний бути приємним і хвилюючим презентом. Однак листівка з пелюстками сакури відрізняється ніжним і чуттєвим проявом зрілості, прожитого життя. Цим потрібно скористатися.

При бажанні створену листівку дозволяється супроводжувати поздоровленням на основі японського вірша, що відрізняється оригінальною філософської ноткою.

Необхідні матеріали:

 1. 2 штуки щільного паперу (розмір не грає важливої ​​ролі);
 2. Рожева і чорна гуашева фарба;
 3. Пластикова пляшка об'ємом 0.33 або 0,5 літрів;
 4. клей;
 5. Стрічка або атласний декоративний шнурок.

Як створити такий оригінальний презент, що відрізняється незвичайним виконанням і як створити гідну заміну звичайного малюнка, нехай і зробленого руками дитини:

 • На одному листочку білого паперу малюють гілку. В результаті навіть на першому етапі вдасться відзначити, що презент буде являти собою не тільки листівку, а й малюнок. Для створення гілки сакури використовують чорну або темно-коричневу фарбу.
 • В окремій тарілці розводять фарбу рожевого кольору.
 • Дно пластикової пляшки акуратно занурюють в розведену фарбу.
 • Тепер малюнок для листівки виконують за допомогою дна пластикової пляшки, яке рекомендується припечатує до гілки. Основне завдання - створення красивих квіток сакури.
 • Орієнтуючись на особисті переваги, можна змінювати число квіточок сакури.
 • На окремому листку паперу пишуть привітання. Ідеальний варіант - японський вірш, який підійде до оригінальному малюнку.
 • До листівки прикріплюють написаний вірш. Для цього використовують атласну стрічку або декоративний шнурок у вигляді сувою.
 • Дві частини листівки скріплюють двосторонньої клейкою стрічкою або канцелярським клеєм.

Незвичайний малюнок, виконаний в стилі листівки і доповнений поезією Японії, стане особливим подарунком для бабусі і викличе самі трепетні почуття.

Листівка і особисто написаний вірш

У багатьох ситуаціях рекомендується продумати суміщений презент. Наприклад, такі подарунки можуть включати в себе квіткову листівку і самостійно написаний вірш.

Необхідні матеріали:

 1. Тонкий якісний картон або щільний папір, що відрізняються за кольором для створення декількох шарів листівки;
 2. Ножиці;
 3. Двосторонній скотч;
 4. Клей ПВА;
 5. Атласна стрічка;
 6. Фігурні ножиці (при бажанні);
 7. Дерев'яна шпажка або спеціальний інструмент для квілінгу.

Отже, листівку малювати не доведеться, тому що потрібно створювати вирізані паперові елементи. Однак при успішному виконанні презенту і, звичайно, старанні дитини, бабуся оцінить такий варіант. Найкраще листівку доповнити самостійно написаним віршем, правильно розставивши всі акценти.

 • З щільного паперу вирізують кружечки, що відрізняються розміром.
 • Тепер кожен вирізаний паперовий кружечок додатково обробляють: ножицями слід провести по спіралі від одного краю до центру. Вирізати можна по-різному: рівно або хвилями, фігурним способом. Якщо використовуються звичайні ножиці, бажано діяти по строго прямій лінії.

Вирішуючи створити квіткову листівку, найкраще з самого першого етапу діяти акуратно і прагнути порадувати бабусю.

 • Наступний етап - формування квіточок для листівки. Їх скручують по спіралі від одного краю до центру. Бажано використовувати дерев'яну шпажку, але допускається інструмент для квілінгу.
 • Після скручування всіх квіточок їх приклеюють до центру спіралі.
 • Щільну високоякісний папір складають навпіл. Вона стане основою листівки.
 • Тепер потрібно переконатися в тому, що квіточок створено достатньо. Можна уявити, як порадіє бабуся, коли побачить справжній сад на листівці.
 • З темної паперу вирізують посудину для квітів. До зворотному боці акуратно приклеюється двосторонній скотч. На цьому етапі, як і на інших, від акуратності залежить, чи вдасться успішно створити презент.
 • Наступний етап - вирізання фону. У цьому випадку використовується папір іншого кольору і менших розмірів. Вона приклеюється на двосторонній скотч по центру. Квіточки приклеюють до фону, створюючи оригінальний букет для бабусі. При бажанні дитина здатна створити пишний букет.
 • Для листівки рекомендується використовувати один листочок і стрічку для судини.
 • Захоплення бабусі посилиться, якщо букет буде успішно завершено. Для цього в центр квіточок приклеюють намистинки.


Якщо ж презент доповнити милим і життєвим віршем, з'являється хороший шанс порадувати іменинницю.

Можна уявити, як порадіє бабуся, якщо отримає квіткову листівку. В результаті настрій у бабусі буде ідеальним ... По-іншому і бути не може: листівка з квітками, генерований презент. красивий вірш у вигляді привітань - справжня мрія!

Весела вітальна листівка

Для бабусі можна створити веселу листівку, яка також відноситься до паперових презентів. Якщо трохи відійти від життєвої мудрості, з'являється шанс привнести яскраві емоції.

 1. Перш за все, знадобляться дві паперові серветки. При цьому розмір однієї повинен бути більша за іншу.
 2. Верхня частина букета буде виконуватися на великий серветці. Її край бажано закласти наверх приблизно на 2 сантиметри.
 3. На лінії згину рекомендується знайти середину.
 4. Наступний етап - акуратне загинання обох сторін до центру. Після цього їх вигинають у зворотний бік проведеної лінії. За такою схемою обробляють маленьку серветку.
 5. Всі деталі листівки з'єднують.
 6. Додаткове прикраса використовують для місця, де з'єднуються обидві серветки.
 7. На верхню частину приклеюють паперові квіточки. При цьому в середину кожної квітки розміщують намистинку. Гарним доповненням будуть зелене листя. Нижню частину квіточки прикрашають стеблинками.
 8. Хороший варіант основи листівки - лист для акварельного малювання. Його складають навпіл і вибирають цікавий фон.
 9. Для зовнішньої частини використовують приклеєний букет і красиву напис.
 10. Внутрішню частину оформляють за бажанням.

Не дивно, що веселу листівку, яка поєднуватиме в собі акварельний малюнок, прикраси, красиве привітання, бабуля оцінить. До того ж такий презент подарує яскраві емоції, ніжну радість.

.