Вибираємо правильний подарунок на День Інваліда

Навіть повноцінна людина мріє про міцне здоров'я. Що вже говорити про людей, в можливостях обмежених. Звичайно, не будь-який подарунок нам під силу, в тому числі і здоров'я, але полегшити і скрасити тяжкі будні інвалідів цілком можливо. Для цього, як раз, і був придуманий свято - День інвалідів. В цей день, як правило, організовують якісь заходи, на завершення яких людям лунають подарунки. Тому сьогодні ми з'ясуємо, що можна подарувати інваліду.

Які подарунки доречно дарувати інвалідам

Ортопедичні подушка і матрац.

Якщо ваш знайомий - людина, змушений за станом здоров'я багато лежати, то такий подарунок буде дуже доречним.

книга.

Це на все часи кращий і корисний подарунок, хороша художня книга може захопити всерйоз і надовго, в зв'язку з чим людина нарешті, відвернеться від свого стану, і віртуально відправиться на пошуки скарбів, пригод, в екзотичні країни і т.д.

Дітям можуть бути цікаві енциклопедії, або будь-які пізнавальні видання. Припустимо, підписка на улюблений журнал - теж гідний подарунок на свято. Якщо ви точно не знаєте книжкові переваги, то краще їх непомітно з'ясувати незадовго до святкової дати.

масаж.

У наш час не проблема викликати фахівця додому, сплативши відразу курс потрібного лікувального масажу. Для лежачих хворих їх стан приносить чимало проблем і незручностей, тому такий подарунок вони напевно високо оцінять.

Масажер.

Між курсами масажу, як правило, повинна бути перепочинок. У цей час дуже виручить, замінивши вмілі руки масажиста, домашній масажер. Зараз їх асортимент дуже широкий, для будь-якої частини тіла можна знайти свій, а є й універсальні. Електромасажери можуть зняти втому і напругу в комплексі.

Піжама / халат.

З цієї статті ви зможете дізнатися, що подарувати інваліду на день Інваліда. Так як малорухливі люди багато часу проводять удома, зручна, комфортна домашній одяг і одяг для сну - невід'ємна частина їхнього життя. У якісної фірмовому одязі можна навіть вдома виглядати елегантно і на всі 100.

комп'ютер.

Це буде справжнім сюрпризом, причому, він може стати в нагоді не тільки для спілкування і розваги, а й для роботи. Комп'ютер допоможе хворому людині відчути себе потрібним і корисним членом суспільства, бути в курсі новин і подій, а може, і копієчку допоможе заробити, принести родині користь. Звичайно, на такий подарунок краще скидатися всім колективом.Туалетна вода / бритва.

Будь-яка людина, незалежно від стану здоров'я і можливостей, повинен добре виглядати, ні в якому разі не запускати себе, опустивши руки. І в цьому допоможуть саме такі подарунки, як хороша туалетна вода, її можна дарувати і чоловікам, і жінкам, а фірмову бритву будь-який чоловік оцінить по достоїнству.

Домашній медичний апарат.

Вимірювач тиску особливо стане в нагоді людям похилого віку. Зараз це прилад, який треба просто надіти на руку, все інше він зробить сам.

Інвалідна коляска.

Такий подарунок подарує нові можливості, наприклад, людина зможе не тільки по квартирі переміщатися, але і виходити на прогулянку біля будинку, можна і розширити горизонти, якщо в місті створена відповідне середовище, в якій можна на колясці переміщатися і транспорті, на будь - які зустрічі і заходи. Ціни на них, звичайно, недешеві, але можна за кілька років всією ріднею відкладати певну суму, залучаючи цікавляться друзів і колег по роботі, а можна спробувати звернутися до благодійних фондів.

Сюрприз на свято у вигляді тематичної вечірки.

Іноді люди настільки звикають до самотності, що починають замикатися в собі, поступово вироджуючись. Щоб уникнути такого негативу можна спробувати влаштувати вечірку - сюрприз, зібрати рідню, друзів - знайомих, попросити їх одягнутися що відповідає загальній темі одяг, і влаштувати домашнє свято з тематичною атрибутикою.

Який - або гаджет.

Чи не відстати від життя, і відчути себе сучасною людиною допоможе подарований на свято гаджет. Тим більше, вони є зараз на будь-який смак і гаманець, та ж книга може бути електронної, наприклад. А планшет замінить ТВ, телефон, книгу і плеєр.

набір спецпосуди.

Такий набір спеціально адаптований для людей після інсульту, або у яких відсутня одна кінцівка. Зроблена з легких матеріалів і при її використанні у фізично ослаблених людей не виникне труднощів.

Подарунок з магазину приколів.

Такий подарунок розвеселить і порадує, людина з почуттям гумору обов'язково його оцінить. Начебто, дріб'язкова дрібничка, але з іншого боку, наприклад, туалетний гольф, змусить забути все на світі, і подарує гарний настрій. Не забувайте при виборі подарунка бути, в першу чергу, делікатними, адже у людей з обмеженими можливостями може статися переоцінка цінностей, а у деяких, в силу фізичних особливостей, зміна світовідчуття і психіки.

підводимо підсумки

Сподіваємося на те, що ви дізналися які подарунки доречно дарувати на День Інвалідів. При виборі подарунка варто розраховувати на свої фінансові можливості, а також підбирати тільки те, що може виявитися корисним.