Що подарувати на день народження вчителю давайте все детально розберемо (частина 1)

Питанням "що подарувати на день народження вчителю" задавався, напевно, кожен батько. Викладачі проводять з нашими дітьми так багато часу, часом, навіть більше, ніж ми самі.

І, звичайно, обійтися без подарунка на день народження буде просто непристойно. Тут ви можете вибрати один з двох варіантів: обійтися чимось банальним і стереотипним в дусі коробки цукерок і букета квітів або ж вручити щось яскраве, незвичайне і оригінальне.

Як ви думаєте, який подарунок викладачка запам'ятає краще? Ось тільки при виборі другого шляху вам доведеться постаратися. Але, сподіваємося, ця стаття допоможе розібратися в тому, як зробити незабутній подарунок на день народження вчительці.


Маленька дитина часто вважає вчительку близькою людиною. Напевно, ви самі пам'ятаєте свою першу викладачку, як вона не тільки давала вам знання, а й грала, ходила в походи, театри і музеї. Тому самій дитині явно захочеться щось подарувати. А ми зараз розглянемо детальніше варіанти того, що можна вибрати.

Що вибрати в початковій школі?

дарують учні

Зрозуміло, ваша дитина захоче змайструвати своїми руками подарунок на день народження вчителю (див. Подарунок своїми руками на день народження - швидко і легко). Тут найпоширеніші варіанти аплікації або малюнки. Правда, потрібно пам'ятати про два важливі моменти.

  • По перше, зверніть увагу на зовнішній вигляд. Так, подарунок може бути зроблений з душею, дуже старанно, а ваша дитина просидів над ним не одну годину. Але якщо він не настільки гарний, щоб демонструвати і тримати на увазі, то краще подумати над чимось іншим. Або ж ви завжди можете допомогти своєму синові чи доньці змайструвати щось по-справжньому красиве.
Щоб зробити таку красу, дитині точно знадобиться ваша допомога!
  • По-друге, в тому випадку якщо кожен учень вирішить зробити підробку, то викладачці буде складно знайти місце для кожної, та й деякі все одно будуть стояти на більш видному. Тому найкраще дітям домовитися заздалегідь про те, хто і що дарує. Як варіант кожен може намалювати щось або зробити аплікацію, потім всім разом купити альбом і скласти туди вийшло. Ось і готовий подарунок вчителю на день народження від класу!
Такі аплікації дуже красиві, але нерозумно дарувати одне і те ж. Можна зробити одну аплікацію, але всім класом.

Звичайно, це далеко не всі поради і рекомендації того, що можна зробити. Цю тему ми більш детально розглянемо в наступній статті, яка буде повністю присвячена подарункам своїми руками.

дарують батьки

Батьки починають приймати ще більшу участь в підготовці подарунка в тому випадку, коли хочеться вручити щось не тільки пам'ятне, а й цінне. Адже це вже більш дорослі діти можуть знайти собі підробіток, щоб були гроші. Але іноді самі батьки хочуть зробити подарунок учительці, подякувати їй за те, як вона займається їх дітьми, доглядає за ними, дає знання.

Навіть стандартні цукерки можна піднести незвично, якщо є бажання. Або зробіть з них такий приголомшливий букет.

Дуже часто мами і тата дітей в початковій школі тісно спілкуються з вчителькою, щоб точно знати, яка людина постійно взаємодіє з їхніми дітьми. В такому випадку зовсім не складно підібрати подарунок людині, з яким ви добре знайомі.І, звичайно, завжди залишається варіант просто скинутися на подарунок всім батьківським складом. Тоді можна буде купити щось по-справжньому дороге і корисне.

Давайте розглянемо декілька відповідних варіантів подарунка:

подарунок опис фото
Квитки в театр або на оперу. Зазвичай, вчителі - інтелігентні люди. Вони люблять ходити в театри, музеї, на оперу чи балети. Тому вам надається просто відмінний шанс забезпечити викладачку цікавими вихідними.

Дозвольте вчительці відпочити від шуму і суєти і сходити на культурний вечір.

подарункові сертифікати. В першу чергу, вчителька вашої дитини - жінка. А це означає, що, швидше за все, їй не чужі походи по парфумерними, магазинах одягу та іншого. Або ж вона точно не відмовиться від сертифіката на пристойну суму в книжковому.

Подарункові сертифікати можуть бути в самі різні магазини або відділи.

Книги, блокноти, канцелярія. Тут ви можете купити гарне подарункове видання улюбленої книги вчительки, дорогі і якісні ручки, яких точно не буде багато. Вибір дуже великий, а подарунок точно буде корисним і практичним.

Купуйте який-небудь незвичайний щоденник, який завжди стане в нагоді.

На цьому ми з вами закінчимо обговорення того, що вручити в подарунок вчителю початкових класів на день народження. І перейдемо до середньої ланки.

Для вчителя середніх класів

Варто тільки дитині перейти в середню школу, як у нього тут же з'являється вже не один новий учитель, а відразу по кожному предмету. Але вибирати подарунок кожному чи ні - залежить тільки від ваших можливостей і бажань самої дитини.

Адже часто буває, що деякі вчителі нам не подобаються, так про який подарунок може йти мова? Та й вийде досить затратно, якщо вручати кожному предметники який-небудь презент. Тому можна обійтися невеликими і недорогими сувенірами, а класному керівникові або улюбленого вчителя подарувати щось цінне.

Що вибрати в середній школі?

Що можна подарувати вчителю на день народження, якщо немає бажання особливо витрачатися? Давайте розглянемо декілька найбільш популярних варіантів.

Квіти, напевно, найпоширеніший подарунок. Ви можете подарувати одну-три троянди від себе або ж скинутися всім класом на величезний і дуже красивий букет.Такий приголомшливий букет вийде купити, тільки скинувшись усім класом.

Чому б не подарувати дріб'язок для будинку? Який-небудь гарний сувенір, вазу, настінні годинники, ароматичні свічки. Такі речі допоможуть розслабитися після важкого трудового дня і нарешті відпочити в тиші і спокої.

Ви тільки подивіться на цю прекрасну і незвичайну свічку!

Ще хороший варіант - подарувати те, що безпосередньо пов'язано з тим предметом, який веде вчитель. Це можуть бути глобус, словник сучасної Інтернет-мови, жартівлива періодична система Менделєєва, наприклад, з назвами алкоголю замість елементів. Звичайно, потрібно розраховувати почуття гумору вчительки.

Хіміку з почуттям гумору можна вручити таку таблицю.

Ви можете вибрати і цілком практичний подарунок, який полегшить повсякденне життя викладачки. Сюди можна віднести красиву настільну лампу, органайзер, щоденник.

Якщо батьки скинуться, то вийде купити таку незвичайну лампу.

Звичайно, вам потрібно мати на увазі, чи даруєте ви подарунок особисто від себе або плануєте скидатися всім класом. Тільки пам'ятайте про те, що дарувати цінні подарунки від усього колективу варто або тільки класному керівнику, або всім вчителям-предметникам. Тому що буде прикро і неприємно, якщо хтось отримає на день народження коробку цукерок, а хтось нову техніку.

Для вчителя старших класів

У підлітковому віці учні вже більш осмисленому підходять до питання "що подарувати вчителю на день народження". Та й в такому віці викладачі, з якими діти разом з 5 класу, стають по-справжньому близькими людьми. Та й самі вчителі прив'язуються до своїх підопічних. Згадайте, як все ридають на останньому дзвонику.

Даруємо в випускних класах.

Швидше за все, підлітки вже досить тісно спілкуються зі своїми викладачами як в школі, так і в соціальних мережах. Тому вони самі можуть вибрати в подарунок те, що вважають кращим варіантом.

А так же самостійно зберуть гроші, якщо хочуть вручити щось від усього класу. Вам залишається тільки дати потрібну суму, якщо дитина ще не працює, і підказати радою.

Пам'ятайте і те, що в одинадцятому класі, швидше за все, учні захочуть купити вподарок класному керівнику на день рожденіячто щось таке, де ціна немаленька. Адже попереду нове життя, коли всі старі знайомі розбредуться хто куди, а улюблена вчителька візьме собі новий клас. З цієї причини і хочеться залишити після себе на згадку щось пам'ятне, таке, що не буде забута через пару днів.

Ми пропонуємо відразу декілька варіантів того, що подарувати класному керівнику на день народження в старшому або навіть випускному класі.

Дуже корисним буде якісний шкіряний портфель або сумка. Вчителям завжди доводиться носити з собою багато зошитів, підручників, посібників, які потрібно кудись складати. Тільки прослідкуйте, щоб матеріал був хорошим і довговічним.

Такий якісний портфель завжди стане в нагоді.

По можливості можна купити новий письмовий стіл і офісне крісло в кабінет. Все ж вчителя більшу частину часу проводять саме в своєму класі і їм явно хочеться, щоб там було красиво, затишно і стильно. Сюди ж можна віднести і комп'ютер або ноутбук. Для викладача такі речі ніколи не будуть зайвими.

При бажанні і можливості можна всім класом відремонтувати кабінет.

Якщо вчителька любить кімнатні рослини, то можна подарувати їй красивий і незвичайний багаторічний квітка. І кожен учень може поставити свій підпис і написати кілька побажань яскравим маркером на горщику.

Іноді може захотітися зняти відео або зробити фотоколаж. Але з цим краще не поспішати і залишити такі подарунки на останній дзвінок. До не дуже вдалим варіантів можна віднести і пісні, вірші, танці. Це знайдеться час на випускному, а зараз краще подарувати щось інше.

Даруємо вчителю-чоловіку

До цього ми більшою мірою розбирали те, що подарувати вчительці на день народження, але зовсім забули про те, що чоловіки теж зустрічаються в цій професії. І якщо раніше вони стандартно займали посади вчителів фізкультури або праці, то тепер цілком успішно викладають і інші предмети або навіть ведуть класи. Тому давайте розглянемо такі подарунки, які можуть підійти і для чоловічої статі.

Не тільки жінки можуть бути вчителями.

Книги або енциклопедії по предмету залишаються хорошим варіантом. Вчителю потрібно вміти швидко знаходити відповідь на питання, що цікавить, і в такому випадку чудово допоможе опинилася під рукою книга.

Історик точно оцінить таку енциклопедію.

Гаманець або візитниця з натуральної шкіри ніколи не будуть зайвими. А ще туди можна вкласти спільне фото класу і вчителя.

Красива і стильна ручка з гравіюванням - прекрасний варіант, який підійде і вчительці, і вчителю. Ви можете вибрати абсолютно будь-який напис: написати побажання, красиву цитату, улюблену фразу викладача.

Замовте свою власну напис.

Пам'ятайте про те, що подарунок повинен бути не обов'язково пов'язаний з професією. Якщо ви знаєте про якісь захоплення, то виберете щось з цієї сфери. І тоді подарунок точно запам'ятається надовго і буде корисним!

Напевно, вчителі пам'ятають кожен клас, який вони випустили. І нехай вони постійно говорять про те, що у дітей погану поведінку, проблеми з успішністю та інше, для них ми все одно будемо рідними.

І тому кращий подарунок учительці на день народження або вчителю буде не тільки корисним і практичним, але зберігає приємними спогади. Наприклад, можна купити гарну листівку і кожного учня написати там пару рядків.

Радимо поглянути на відео в цій статті, щоб дізнатися ще кілька цікавих ідей.

Так само ми пропонуємо вам галерею незвичайних подарунків, де ви зможете знайти щось цікаве:

Також читайте продовження статті: Розбираємо подарунок вчителю на день народження своїми руками (частина 2)

На цьому наша стаття добігає кінця, а в наступній вас чекає інструкція того, як зробити подарунок класному керівникові на день народження своїми руками. Сподіваємося, що цей матеріал допоміг вам краще розібратися з тим, що вибрати викладачеві.