День народження малюка в морському стилі Море хвилюється ... ТРИ!

Ну, хто з дітей не знає цю прекрасну гру! Завжди цікаво, коли існує присутність чогось впізнаваного. Назва заходу може стати лейтмотивом усього свята. Наприклад, коли всі хором будуть вимовляти: "Море хвилюється, раз. Море хвилюється, два. Море хвилюється, три !!!!" - буде щось відбуватися: з'явиться пірат або відомий капітан, а, може бути, і Нептун! Головне, що це буде "за помахом чарівної палички". Після цих слів може з'явитися святковий торт! Та чого тільки ще може статися!

1. Запрошення та оформлення, звичайно ж, зробимо разом з дитиною. Нехай теж внесе свою лепту в підготовку свята. Приготуємо запрошення-кораблики і разошлём їх всім гостям. Для оформлення виріжемо з кольорового паперу крабиків, пароплави, безкозирки, якоря. Напечём ласощі також, в морському стилі.

2. Ось і свято! Вирушаємо в морську подорож! Перш за все, присвячуємо всіх маленьких гостей в матроси (юнги). Посвячення проводить найвідоміший мореплавець - Капітан Врунгель (може бути, він же - тато). Потім кожен побудує свою флотилію. З кубиків. А Капітан Врунгель оцінить, хто швидше побудував, у кого красивіше, у кого надійніше, у кого креативніше і т.д. Кожен отримає похвалу від Капітана.

3. Після такої складної роботи потрібно обов'язково підкріпитися. Камбуз і стіл на кораблі святково оформлені, під тарілкою кожного гостя - колір прапора, під яким він відправиться в веселе морську подорож. І кожному буде урочисто вручений прапор його кольору.


4. Потім матроси самі будуть піднімати якоря з глибин морських на швидкість і відшвартовувати. Самі будуть зав'язуватися в морські вузли, і розплутувати справжній морський вузол, в якому ще й виявиться шматочок карти, де захований сюрприз для всіх мандрівників.

5. Матроси будуть кидати шлюпки на воду і рятувати потопаючих. Пірнати глибоко в морські глибини і кататися на водоростях. Вони врятують рибок, яких хвилею викинуло на сушу, і дбайливо запустять їх в воду. Нагодують рибок овочами і фруктами: адже вони виявляться всеїдними. Потім все покатають рибок по хвилях, самі побігають під хвилями, які будуть накривати маленьких героїв своїми ласкавими дотиками.

6. Звичайно ж, діти знайдуть все шматочки карти, які були вкрадені з корабля "Зелена медуза" і знайдуть скарби, спритно заховані піратки, а насправді, мамою головного героя свята - іменинника.

👦🏻 ТОП-35 класних іграшок хлопчикові на 3-4 рочки